GOG.com serwuje kolejną darmową grę. Tym razem coś dla fanów turówek

Gry
1596V
gog.com
Igor Chrzanowski | 01.04.2023, 17:31

Wiosenna promocja na GOG.com trwa w najlepsze, a wraz z nią nasi rodacy serwują nam kolejną darmową produkcję, która ma przyciągnąć do sklepu kolejnych klientów.

Rozdawnictwo Epic Games, które co roku osiąga ogromne sukcesy, zachęciło również i naszego GOG-a do podobnych zabiegów. W trwającej właśnie wiosennej promocji GOG.com postanowił rozdać aż cztery produkcje, wśród których pojawiły się takie tytuły jak Lorelai, Neurodeck oraz Alwa's Awakening. Teraz możemy zgarnąć ostatnią z zapowiadanych darmówek, którą jest Deep Sky Derelicts.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na pierwszy rzut oka jest to tytuł podobny trochę do Slay the Spire, aczkolwiek utrzymany w nieco innej konwencji, okraszony komiksową grafiką, klimatami sci-fi i fabułą skupiającą się na dystopijnej przyszłości. Tak gra jest opisana zaś na samym GOG-u.

Stwórz oddział maksymalnie trzech najemników i zarządzaj nim, badając wraki statków znajdujące się w zasięgu twojej bazy. Podczas eksploracji wraków w poszukiwaniu sprzętu i informacji napotkasz przyjaźnie nastawionych mieszkańców i kupców, ale także przeróżnych nieprzyjaciół. Pokonaj ich w taktycznych starciach turowych, które urozmaicają losowe karty działań bojowych, zbieraj doświadczenie dla siebie i załogi, zdobywaj na wrogach sprzęt, gromadź zapasy i ulepszaj wyposażenie w bazie. Statek matka pozwala leczyć rany i awansować najemników na wyższe poziomy, najmować nowych żołnierzy, wyposażać ich w coraz lepszy sprzęt, a także uzupełniać zasilanie systemów podtrzymywania życia.

Źródło: GOG.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper