Sifu z niezłym startem na Steam. Twórcy sprzedali 50 tysięcy kopii przez pierwsze dwa dni

Gry
1175V
Sifu Update
Kajetan Węsierski | 01.04.2023, 13:30

Sifu to jedna z ciekawszych produkcji ubiegłego roku i tytuł, który śmiało można określić "czarnym koniem 2022". Nietypowa produkcja, będąca laurką dla chodzonych bijatyk, za którą odpowiada małe studio, okazała się ogromnym sukcesem i błyskawicznie podbiła serca wielu fanów na konsolach PlayStation. Nie jest więc żadnym zaskoczeniem, że twórcy nieustannie ją ulepszają, a także serwują na kolejne sprzęty.

Tym, na którym tytuł pojawił się niedawno, jest PC. Gra trafiła na Steam, aby przebić się do zupełnie nowych odbiorców. I jak się okazuje, zainteresowanych zdecydowanie nie brakuje. Zgodnie z informacją, którą podzielili się deweloperzy za pośrednictwem Twittera, w przeciągu pierwszych dwóch dni od premiery na platformie Valve, rozeszło się ponad 50 tysięcy kopii gry! Jest to wynik, który zdecydowanie może cieszyć.

Dalsza część tekstu pod wideo

Warto również dodać, iż aż 94% wszystkich recenzji pozostawionych na Steamie jest pozytywnych. Jest to więc kolejny powód do radości i jeszcze jeden argument dla twórców, iż po prostu świetną opcją będzie dalsze rozwijanie świata - w jakiejkolwiek formie. Opcji jest wszak dużo - od nowych aktualizacji, przez DLC, aż po kolejną grę bazującą na bliźniaczych założeniach. Teraz wszystko w rękach ekipy ze Sloclap!

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper