HORI Fighting Stick Alpha Street Fighter 6 zmierza do Polski. Znamy cenę pięknego sprzętu

Gry
1139V
HORI Fighting Stick Alpha Street Fighter 6
Wojciech Gruszczyk | 31.03.2023, 19:52

HORI przygotowuje graczy na premierę Street Fighter 6 i firma zaprezentowała nowy arcade strick stworzony z myślą o dwóch konsolach Sony oraz rozgrywce na PC. HORI Fighting Stick Alpha Street Fighter 6 zmierza do Polski, więc fani bijatyki Capcomu mogą szykować się na premierę.

HORI we współpracy z Sony i Capcomem opracowało licencjonowany arcade stick, który powinien zainteresować wiernych sympatyków Street Fightera. Urządzenie otrzymało odświeżony wygląd, ponieważ na obu bokach wylądował fioletowy akcent z nazwą serii japońskiej korporacji, a na środkowym panelu znajduje się motyw z nadchodzącej gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

HORI Fighting Stick Alpha Street otrzymał podzespoły firmy HAYABUSA, więc gracze mogą mieć pewność, że podczas gry będą wykorzystywać najlepsze przyciski i joystick doświadczonego producenta.

HORI przygotowało 18 obrazków w wysokiej rozdzielczości, które prezentują postacie ze Street Fightera 6, które możemy pobrać i zastąpić główną grafikę – sprzęt jest w pełni personalizowany, ponieważ bez problemu wymienimy obrazek oraz dostosujemy urządzenie zmieniając jego podzespoły.

Korporacja przygotowała w pełni funkcjonalny panel dotykowy, blokadę turniejową, 3-metrowy przewód, a także możliwość podłączenia do sprzętu słuchawek.

Jak udało nam się dowiedzieć – HORI Fighting Stick Alpha Street Fighter 6 już trafi do Polski, więc gracze będą mogli sięgnąć po sprzęt do PS5, PS4 i PC z motywem najnowszej bijatyki Capcomu. Urządzenie będzie dostępne za 1100-1200 zł, a premierę zaplanowano na czerwiec... akurat na debiut SF6.

HORI Fighting Stick Alpha Street Fighter 6 #2

Źródło: HORI

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper