Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zostanie wkrótce zaprezentowany. CD Projekt RED kończy prace nad dodatkiem

Gry
4389V
Cyberpunk
Wojciech Gruszczyk | 30.03, 18:52

CD Projekt RED właśnie uchylił rąbka tajemnicy i potwierdził miesiąc prezentacji Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Firma zapewne wykorzysta zbliżający się Summer Game Fest, by przygotować graczy na nadciągający, fabularny dodatek do przygody V.

CD Projekt RED w zeszłym roku potwierdził szereg swoich planów. Cyberpunk 2077 otrzyma tylko jedno, fabularne rozszerzenie, które w dodatku będzie dostępne wyłącznie na konsolach aktualnej generacji oraz komputerach osobistych.

Teraz możemy potwierdzić, że pokaz Cyberpunk 2077: Phantom Liberty odbędzie się w czerwcu – studio zapewne wykorzysta jedną z letnich imprez, by pokazać nowe materiały z gry, opowiedzieć o nadciągającej historii oraz bardzo możliwe, że poznamy datę premiery.

„Ekscytujące wieści, chooms: w czerwcu zaczniemy dzielić się większą liczbą informacji na temat rozszerzenia #PhantomLiberty. Stay tuned!”

Radek Grabowski potwierdził, że właśnie w czerwcu rozpocznie się kampania marketingowa rozszerzenia, więc Cyberpunk 2077: Phantom Liberty może trafić do graczy jesienią? Studio potwierdziło, że dodatek zadebiutuje w 2023 roku. 

Nad opowieścią pracuje aktualnie 340 deweloperów i Cyberpunk 2077: Phantom Liberty znajduje się w ostatecznej fazie produkcji.

W drugiej połowie roku nie będziemy narzekać na brak mocnych IP, ale wielu fanów Night City na pewno chętnie zapozna się z Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. 

„Kampania marketingowa gry Cyberpunk 2077: Phantom Liberty rusza w czerwcu!”

CD Projekt RED potwierdził już prace nad nową trylogią Wiedźmina, kontynuacją Cyberpunka 2077, Wiedźmin Remake oraz The Molasses Flood pracuje nad kolejną grą studia, ale wiele na to wskazuje, że każda z tych pozycji potrzebuje sporo czasu, by trafić na rynek.

Źródło: CD Projekt RED

Komentarze (89)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper