Xbox Series X Diablo 4 oficjalnie. Microsoft zaprezentował specjalny zestaw - znamy cenę

Gry
3294V
Diablo 4
Wojciech Gruszczyk | 30.03, 17:03

Amerykańska korporacja potwierdziła właśnie ostatni przeciek. Microsoft faktycznie przygotowuje specjalne wydanie Xboksa Series X, ale niestety urządzenie nie otrzyma specjalnego malowania. Producent po prostu wrzuca do pudełka Diablo 4.

Microsoft od premiery Xboksów Series X|S przygotowuje specjalne wydania konsol aktualnej generacji, ale zazwyczaj urządzenia nie trafiają do sprzedaży. Korporacja zamiast tego oferuje sprzęt w różnych konkursach.

Na początku tego tygodnia pojawiła się plotka, według której Microsoft opracowuje specjalny zestaw Xboksa Series X na premierę Diablo 4 i faktycznie konsola nadciąga. Nie możemy jednak liczyć na sprzęt, który zostanie specjalnie odświeżony – zamiast tego firma po prostu przygotowała kolejny bundle pack.

Diablo 4 to bez wątpienia oczekiwana gra i pewnie część graczy mogłoby kupić specjalne wydanie Xboksa Series X – konsola w czerwonym kolorze ze specjalnym malowaniem na pewno trafiłaby w gust wiernych fanów IP. 

Warto przypomnieć, że Microsoft próbuje przejąć Activision Blizzard, ale nawet jeśli transakcja dojdzie do skutku, to przynajmniej aktualnie Diablo 4 nie trafi do abonamentu Xbox Game Pass.

Zestaw zadebiutuje 6 czerwca i klienci muszą przygotować 2719 zł. Jeśli kupicie bundle pack, to otrzymacie pakiet cyfrowych przedmiotów do Diablo 4 oraz innych gier Blizzarda.

Diablo 4 Xbox Series X przedmioty

Xbox Series X - Diablo 4

Źródło: Xbox

Komentarze (87)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper