Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2014 16:30
Gracze chcą "zachęcić" Valve do stworzenia Half-Life 3
1240V

Gracze chcą "zachęcić" Valve do stworzenia Half-Life 3

Desperacja sięga zenitu? Gracze zbierają pieniądze, ponieważ chcą "zachęcić" Valve do stworzenia Half-Life 3... 

Zainteresowani gracze stworzyli akcję crowdfundingową, dzięki której chcą „zmusić” przedstawicieli Valve do zajęcia się mityczną, trzecią odsłoną serii Half-Life.

Kampania ruszyła na serwisie Indiegogo, a pomysłodawcy – Chris Salem oraz Kyle Mazzei – wymyślili cztery „progi”, które na pewno sprawią, że przedstawiciele Valve zainteresują się akcją:

  • Za 3000 dolarów: organizatorzy wykupią kampanię na GoogleAdWord, która będzie skierowana na wszystkich 300 pracowników Valve – zainteresowani otrzymają informacje „Chcemy Half-Life 3”.
  • Za 9000 dolarów: ciężarówka z ogromnym bilbordem będzie oblegać firmę Valve w Waszyngtonie – oczywiście z wiadomością „Chcemy Half-Life3”.
  • Za 45000 dolarów: organizatorzy zatrudnią osoby, które mają przypominać Gabe’a Newella i będą oblegać firmę w Waszyngtonie. Zainteresowani założą koszulki z napisem „Chcemy Half-Life 3”.
  • Za 150000 dolarów: w Seattle zostanie zorganizowany specjalny koncert, na którym pojawią się „największe nazwiska zajmujące się muzyką w branży gier wideo”. Oczywiście, na wydarzenie zostaną zaproszeni pracownicy Valve oraz fani.

Akcja otrzymała nawet specjalny zwiastun:

Więcej informacji oraz zbiórkę znajdziecie tutaj. Co sądzicie o tej akcji?  

Źródło: http://www.vg247.com/2014/10/17/crowdfunding-campaign-is-asking-for-150000-to-get-valve-to-make-half-life-3/

Tagi: gabe newell half life 3 Valve