Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2014 14:19
Jest szansa na The Marcus Fenix Collection?
1034V

Jest szansa na The Marcus Fenix Collection?

Sympatycy Halo już w przyszłym miesiącu zapoznają się z wielką kolekcją swojego ukochanego Master Chiefa. Jednak możliwe, że w przyszłym roku również miłośnicy Marcusa Fenixa będą szczęśliwi. Co powiecie na The Marcus Fenix Collection? 

Wczorajszego dnia użytkownik Twittera o pseudonimie SimonSlays opublikował dość niespodziewaną wiadomość, w której napisał następujące zdanie:

#TheMarcusFenixCollection Gears of War 1-3 Xbox One @XboxP3 @majornelson @aarongreenberg @blacktuskstudio @GearsViking  Ja tylko mówię

Jak możecie zobaczyć w tej wiadomości użytkownik Twittera otagował między innymi Aarona Greenberga, Majora Nelsona oraz Phila Spencera (XboxP3). Myślicie nic nadzwyczajnego i każdy może wysłać taką wiadomość? Tak, ale nie każdy taki "ćwierk" szef marki Xbox zamieści na swojej stronie.

Następnie Spencer zaczął się tłumaczyć, że zrobił to przez przypadek, jednak wiadomości ze swojej ściany nie usunął. 
 
"Błąd w zamieszczeniu Tweeta, uwielbiam zamiłowanie do Gears, ale nic nie ogłaszamy."
Oczywiście, gracze doszukują się tutaj "drugiego dna", ponieważ Phil - który uważa na słowa i czyny - nie napisał "nie mamy w planach", a po prostu wspomniał, że aktualnie firma o niczym nie informuje.
 
Jest to plotka, szyta pewnie grubymi nićmi, ale ja z chęcia przywitałbym trzy pierwsze odsłony Gearsów na Xboksie One! A Wy? 

Źródło: http://www.nowgamer.com/is-a-gears-of-war-collection-coming-to-xbox-one/

Tagi: Gears Of War Microsoft Phil Spencer Plotka