The Last of Us Part I na Steam Decku jest „niegrywalny”. Gra działa w 10-15 fps i oferuje fatalną grafikę

Gry
3755V
The Last of Us Part I Steam Deck
Wojciech Gruszczyk | 29.03, 18:04

The Last of Us Part I ma duże problemy i przynajmniej aktualnie trudno mówić o przyjemnej rozgrywce w pozycję Naughty Dog na Steam Decku. Gra mierzy się z wielkimi spadkami animacji i w wielu momentach wygląda fatalnie.

The Last of Us Part I na PlayStation 5 charakteryzuje się świetną grafiką, ponieważ deweloperzy nie zdecydowali się na zwykłe odświeżenie. Twórcy wykorzystując technologię z The Last of Us Part II przebudowali pozycję od podstaw, by zaoferować graczom wyjątkowe wrażenia.

Gra na PS5 zebrała oceny na poziomie 88% i wielu dziennikarzy chwaliło grafikę, jednak na takie atrakcje nie mogą liczyć gracze na PC. Tytuł ma bardzo duże problemy, ale na szczęście Naughty Dog potwierdziło, że słyszy opinie społeczności i trwają już prace nad poprawkami.

Deweloperzy powinni również zająć się wsparciem The Last of Us Part I na Steam Decku, ponieważ aktualnie tytuł działa w 10-15 klatkach na sekundę w otwartych lokacjach i tylko w wyjątkowych sytuacjach oferuje 30 fps.

Gracze śmieją się nawet z The Last of Us Part I na Steam Decku, ponieważ nawet zmniejszając jakość grafiki na minimum tytuł działa w fatalnej jakości, a jednocześnie charakteryzuje się znacząco pogorszoną oprawą.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Last of Us Part I.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (171)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper