Forspoken: In Tanta We Trust – data premiery i grafika promująca historię. Square Enix rozwija grę

Gry
1525V
Forspoken: In Tanta We Trust
Wojciech Gruszczyk | 29.03, 15:21

Square Enix nie może zaliczyć Forspoken do swoich wielkich, tegorocznych hitów, ale deweloperzy mają plany i chcą je zrealizować. W bazie danych PlayStation Store pojawiły się szczegóły Forspoken: In Tanta We Trust, czyli fabularnego dodatku do gry Japończyków, więc deweloperzy opublikowali informacje.

Forspoken: In Tanta We Trust to prequel wydarzeń z głównej produkcji, którego akcja została umiejscowiona 25 lat przed wydarzeniami z podstawki. Gracze mogą zapoznać się z naprawdę interesującą opowieścią, ponieważ dodatek ma przedstawić wydarzenia z Czystki Rheddiga – to właśnie ta wielka bitwa spustoszyła Athię i doprowadziła Tany do szaleństwa.

Square Enix nie zaprezentowało jeszcze rozszerzenia, ale pełny zwiastun Forspoken: In Tanta We Trust powinien nadejść już w najbliższym czasie, ponieważ – historia ma zadebiutować 26 maja, ale klienci droższego wydania będą mogli zapoznać się z opowieścią trzy dni wcześniej.

„Forspoken: In Tanta We Trust zadebiutuje 26 maja na PS5 i PC.
 
Odkryj przeszłość Athii i walkę, która doprowadziła Tanty do szaleństwa, w tym fabularnym DLC #Forspoken".

Forspoken: In Tanta We Trust zapowiada się dobrze, ale trudno ostatecznie powiedzieć, jak zaprezentuje się historia i czy gameplay zostanie w ciekawy sposób rozbudowany. Według zapowiedzi – gracze mają sprawdzić nowe moce, które mogą nam zapewnić sporo przyjemnej rozgrywki.

Źródło: Forspoken

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper