Netflix ma nowy hit. Najnowszy serial cieszy się wielkim zainteresowaniem również w Polsce

Filmy/seriale
19638V
Netflix logo
Wojciech Gruszczyk | 29.03, 14:31

Netflix systematycznie wrzuca na swoje serwery duże produkcje, ale tylko nieliczne notują aż tak dobry rezultat, jak „Nocny agent”. Serial zadebiutował i widzowie chętnie zapoznali się z opowieścią.

„Nocny agent to całkiem dobra i wciągająca seria, która ma potencjał, by rozwinąć się podczas kolejnych sezonów. Jeżeli preferujecie szpiegowskie produkcje to na przyjemny wieczór jak znalazł” tymi słowami swoją recenzję „Nocnego agenta” podsumowała Iza, która nie ukrywa, że produkcja oferuje między innymi rozbudowaną intrygę, dobre sceny akcji oraz przyjemną atmosferę.

Twórcy tym razem nie zawiedli dostarczając także dobre zakończenie, które otwiera serię na ciekawe wątki w potencjalnym, 2. sezonie i wielu widzów zainteresowało się produkcją.

„Nocny agent” na dobry początek osiągnął 168 mln godzin wyświetleń deklasując wiele ostatnich i chętnie promowanych przez platformę streamingową produkcji. Ten serial nie otrzymał wielu dobrych zwiastunów, ale nawet w tej sytuacji klienci SVOD znaleźli historię i chętnie zobaczyli opowieść.

Najnowsza perła platformy zajęła dobre miejsce (TOP 10) w aż 93 krajach i w wielu „Nocny agent” był najchętniej oglądanym anglojęzycznym serialem – również Polacy sprawdzili przygodę.

Warto na pewno zwrócić uwagę, że duża część produkcji z Netflixa podbija swój wynik w kolejnych tygodniach i podobną sytuację możemy zobaczyć w tym przypadku.

Mieliście już okazję sprawdzić opowieść?

Netflix TOP 10 - Nocny Agent #1

Netflix TOP 10 - Nocny Agent #2

Źródło: Netflix

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper