The Last of Us Part I - twórcy nie zablokowali menu debugowania, więc Sony usuwa filmy graczy

Gry
1166V
The Last of Us Remake
Wojciech Gruszczyk | 29.03, 20:54

Twórcy portu The Last of Us Part I zawiedli, więc gracze nie mogą w pełni cieszyć się produkcją, ale okazuje się, że to nie koniec problemów Sony. Autorzy nie zablokowali menu debugowania, więc fani mogą sprawdzić dodatkowe opcje.

The Last of Us Part I zadebiutowało na komputerach osobistych, ale ekipa odpowiedzialna za przygotowanie portu zawiodła. Przygoda zanotowała dobry start na PC, jednak aktualnie produkcja zebrała w „większości negatywne” recenzje od graczy (tylko 33% jest pozytywnych).

Fani mierzą się z problemami, ale zainteresowani dostrzegli bardzo ciekawą sytuację – twórcy nowej wersji The Last of Us Part I nie zablokowali menu debugowania, więc podczas rozgrywki możemy sprawdzić szereg elementów dotyczących gry, zmieniać kamerę oraz prawdopodobnie nawet przeskakiwać pomiędzy różnymi funkcjami oraz poziomami:

„TLOU PC ma menu debugowania! Dzięki @TheMagicalBlob za jego uruchomienie!”

Jak się jednak okazuje, działania graczy, którzy publikują materiały pokazujące niezablokowane menu nie spodobało się Sony. Producent PlayStation rozpoczął usuwanie filmów klientów z Youtube.

„Sony najwyraźniej zdejmuje filmy, które pokazują ludziom instrukcje aktywacji menu debugowania dewelopera dla The Last of Us: Part I? To wydaje się naprawdę małostkowe ze strony Sony. To nie jest krzywdzące dla nikogo. Wygląda jak działanie Take-Two”.

Możemy podejrzewać, że opcja zostanie zablokowana przy pierwszej aktualizacji, ponieważ korporacja zdaje sobie sprawę z tego problemu.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Last of Us Part I.

Źródło: videotech_

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper