Sifu wreszcie również na Xboksach. Darmowa aktualizacja zapewnia aż 10 godzin zabawy. Zwiastun Arenas

Gry
635V
Sifu Update
Bartosz Dawidowski | 29.03.2023, 14:24

Sifu wreszcie również na Xboksach. Wielka darmowa aktualizacja zapewnia 10 godzin dodatkowej zabawy na wszystkich platformach

Sifu nie tylko wylądowało wreszcie na konsolach Xbox i na Steam. Zespół Sloclap nie przestał rozwijać swojego dzieła i dzięki temu do gry właśnie wprowadzono wielką, darmową aktualizację Arenas, która towarzyszy premierze produkcji na nowych platformach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Było trochę zamieszania z datą premiery Sifu. W końcu jednak, 28 marca produkcja zadebiutowała na Xbox One, Xbox Series X|S oraz na Steam.

To nie koniec dobrych wieści. Tej premierze towarzyszy aktualizacja Arenas, która jest darmowa dla wszystkich posiadaczy Sifu, niezależnie od platformy. Studio Sloclap zapewnia, że rozszerzenie oferuje aż 10 godzin dodatkowej zabawy, serwując nam aż 9 świeżych lokacji i 45 trudnych wyzwań w pięciu trybach gry.

Deweloperzy oprowadzają nas po tych licznych, gratisowych motywach w najnowszym zwiastunie Sifu, który czeka na was poniżej.

Źródło: https://www.gematsu.com/2023/03/sifu-for-xbox-series-xbox-one-and-steam-launches-march-28-alongside-arenas-update

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper