PS5 Slim nadciąga? Sklep informuje o „nowym wyglądzie, smuklejszym PlayStation 5” [Aktualizacja#1]

Gry (plotka)
6789V
PS5 Konsola
Iza Łęcka | 29.03, 09:05

Sony może już wkrótce pokusić się na ujawnienie nowego modelu PS5. Nie będzie to wersja Pro, lecz wydaje się całkiem prawdopodobne, że edycja z wyciąganym napędem otrzyma podtytuł Slim. Tego typu rozwiązanie zwiastuje sklep TheGoodGuys. 

Na łamach naszego serwisu już kilkukrotnie wspominaliśmy o plotkach dotyczących możliwych działań PlayStation. Spekulacje odnosiły się do trwających prac nad nową wersją PlayStation 5, która miałaby zastąpić aktualnie wydane PS5 z napędem lub bez napędu. Jak wskazywał branżowy informator Tom Henderson, producent chciałby ograniczyć koszty i przygotować jedną wersję urządzenia.

Sony nie zapowiedziało oficjalnie konsoli, tymczasem australijski sklep TheGoodGuys nieoczekiwanie dodał do swojej oferty nowe PlayStation 5, które otrzymało następującą adnotację:

„Nowy wygląd, smuklejsze PlayStation 5 - niewiarygodnie żywe kolory z zapierającymi dech w piersiach wizualizacjami HDR i immersją - niezależnie od tego, czy grasz, czy strumieniujesz filmy i programy telewizyjne”.

Na witrynie nie znajdziemy żadnych zdjęć oraz cen, jednakże przypomnimy sprawę ujawnienia PlayStation 4 Slim – kilka lat temu przed pełnym komunikatem urządzenie znalazło się w sklepach, a niektórzy gracze byli w stanie kupić konsolę. Przeciek pochodził ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Jeden z graczy mieszkający w Australii informuje, że jego zdaniem oferta jest w „100% prawdziwa” i wiarygodna, gdyż Good Guys jest jednym z największych sprzedawców elektroniki w tym kraju.

PS5 Slim The Good Guys

[AKTUALIZACJA#1]

Jak wskazują niektóre serwisy wspomniana oferta jest już dostępna w sklepie od dłuższego czasu i najprawdopodobniej dotyczy modelu PS5 bez napędu lub jest kopią opisu odnoszącego się do PS4 Slim.

Źródło: Resetera

Komentarze (216)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper