Elemental na pełnym zwiastunie. Pixar prezentuje nową opowieść i potwierdza datę premiery

Filmy/seriale
776V
Elemental
Wojciech Gruszczyk | 28.03, 20:55

Mistrzowie animacji z wytwórni Pixar właśnie opublikowali pełny zwiastun „Elemental”. Opowieść zadebiutuje za kilka miesięcy, więc już teraz możemy sprawdzić materiał promujący historię.

16 czerwca odbędzie się premiera „Elemental”, czyli najnowszej animacji wytwórni znanej z między innymi serii „Toy Story”, „Potwory i spółka”, „Auta”, „Coco”, „Luca”, „To nie wypanda” czy też „Buzz Astral”. Nie wszystkie ostatnie historie przygotowane przez korporację osiągały znakomite wyniki, ale właśnie otrzymaliśmy pełny materiał promujący nową opowieść.

„Elemental” przeniesie widzów do Element City, w którym mieszkają postacie prezentujące różne żywioły – powietrze, ziemię, wodę i ogień. Bohaterowie nie mogą się ze sobą „mieszać”, ale latem widzowie zobaczą opowieść, w której Wade (woda) poznaje Ember (ogień).

Czy tym razem Pixar odniesie wielki sukces? „Elemental” na pewno będzie wizualnie piękną opowieścią, czego dobrym potwierdzeniem jest najnowszy zwiastun, ale trudno powiedzieć, jak ostatecznie będzie prezentować się historia. Przygoda przynajmniej aktualnie wydaje się dość mocno przewidywalna – choć mam nadzieję, że scenarzyści pozytywnie zaskoczą i zaproponują wątki, które nie są zaprezentowane w materiałach promocyjnych.

Poniżej możecie sprawdzić cztery plakaty „Elemental” oraz sam trailer.

Źródło: YouTube / Twitter Disney

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper