Synduality: Echo of Ada z globalną premierą na PS5, XSX i PC. Zwiastun serialu, który obejrzymy w Disney+

Gry
760V
Synduality
Bartosz Dawidowski | 27.03, 11:51

Pamiętacie pierwsze informacje o Synduality, które pojawiały się w 2022 roku? Bandai Namco przedstawia kolejne szczegóły na emat tej strzelanki TPP z mechami.

Premierze Synduality towarzyszyć szeroko zakrojona kampania marketingowa. Bandai Namco potwierdziło, że jeszcze w tym roku dojdzie do premiery serialu animowanego Synduality. Fabuła anime pt. "Synduality Noir" będzie rozgrywać się w nieco innym okresie niż akcja gry. Animacja będzie dostępna globalnie na platformie Disney+. Już teraz możemy spojrzeć na pierwszą zajawkę tego nadciągającego dzieła, które obejrzymy w 2023 r.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeśli chodzi o produkcję zmierzającą na PS5, XSX oraz PC, to jej finalna nazwa została przedstawiona jako "Synduality: Echo of Ada". Akcja w rzeczonym tytule rozgrywa się na wielkiej, otwartej mapie, w której toczymy boje na pokładzie mechów z istotami zwanymi Enders. Gra ma charakter PvPvE - będziemy mogli w Synduality współpracować w rozwalaniu przeciwników sterowanych przez SI, ale też dochodzić będzie do rywalizacji między graczami. Szczegóły gameplayowe mają zostać ujawnione w najbliższych tygodniach. Wcześniej o grze pisaliśmy w tym newsie.

Źródło: https://techraptor.net/gaming/news/bandai-namcos-synduality-gets-official-title-echo-of-ada-anime-trailer-details-revealed

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper