Gwiazdor Marvel Cinematic Universe został aresztowany. Marvel może mieć przez to niemały problem

Filmy/seriale
8117V
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Igor Chrzanowski | 26.03, 16:15

Jonathan Majors jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Hollywood, co zawdzięcza swojemu angażowi jako główny antagonista kolejnej odsłony Avengers od Marvela oraz w filmie Creed III. Aktor został właśnie aresztowany!

Aż ciężko w to uwierzyć ale nagle do opinii publicznej wpadła informacja, że Jonathan Majors, czyli filmowy Kang z Ant-Man i Osa: Kwantomania i główny filar Avengers: Dynastia Kanga, w dniu 25 marca został aresztowany za napaść na kobietę. Według policyjnych informacji 33-letni aktor wdał się w awanturę z 30-letnią kobietą, która następnie zgłosiła napaść i została przewieziona do szpitala z obrażeniami głowy i szyi. 

Oczywiście Jonathan Majors deklaruje, że jest w pełni gotów do walki o oczyszczenie swojego imienia.

Ze wstępnego dochodzenia ustalono, że 33-letni mężczyzna brał udział w awanturze domowej z 30-letnią kobietą. Poszkodowana poinformowała lokalną policję, że została napadnięta. Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka bez żadnych incydentów, a ofiara doznała niewielkich obrażeń głowy oraz szyi i została przewieziona do pobliskiego szpitala w stanie stabilnym.

Jeśli ta sprawa się nie wyjaśni, Marvel może mieć spore problemy i następne filmy z MCU zostaną znacznie opóźnione.

Źródło: Deadline

Komentarze (111)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper