Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2014 14:00
Gra o tworzeniu gier w grze o tworzeniu gier - Project Spark spotyka LittleBigPlanet
730V

Gra o tworzeniu gier w grze o tworzeniu gier - Project Spark spotyka LittleBigPlanet

Tytuł tej wiadomości może brzmieć trochę niedorzecznie, ale moim zdaniem najlepiej przedstawia stworzenie w Project Spark świata z LittleBigPlanet. Efekt prezentuje się wyśmienicie! 

Miłośnicy konsol Microsoftu, którzy od dawna z zazdrością spoglądali w kierunku marki LittleBigPlanet, mogą teraz sprawdzić magię tego uniwersum.

Zaprezentowana gra to mała parodia – tytuł nazywa się LittleBigPlan – ale trzeba przyznać, że MrXbob wykonał świetną pracę i naprawdę warto zerknąć na tę koncepcję. Projekt nie daje nam możliwości tworzenia światów w grze o kreowaniu światów (Incepcja), ale możemy pobiegać po kilku lokacjach i wybrać swoją szmaciankę. Oczywiście, w temacie bohaterów nie mogło zabraknąć amerykańskiego akcentu i zainteresowani mogą sprawdzić w akcji Master Chiefa.

Wspomnę tylko na zakończenie, że już niedługo na PPE i w nadchodzącym numerze PSX Extreme znajdziecie nasze teksty dotyczące pozycji Team Dakota.

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/project_spark/news/check_out_this_littlebigplanet_game_made_using_project_spark.html

Tagi: LittleBigPlanet Microsoft project spark team dakota