2 gry za darmo, dodatkowa zawartość i 3 produkcje do sprawdzenia. Bezpłatne granie na Xboksach i PC

Gry
3262V
Marvel
Wojciech Gruszczyk | 23.03, 19:03

Sympatycy bezpłatnych produkcji nie mogą dzisiaj narzekać. Epic Games oferuje jeden tytuł za darmo, kolejny jest dostępny na Steam, a Microsoft dorzuca do zabawy aż trzy tytuły na weekend. Na zestawieniach tym razem nie brakuje mocnych tytułów.

Epic Games zaprasza graczy na kolejną promocję, której zadaniem jest zachęcenie fanów do spędzania wolnego czasu na platformie twórców Unreal Engine. Zainteresowani tym razem mogą pobrać jedną grę za darmo, a jednocześnie odebrać pakiet do World of Warships.

Chess Ultra zadebiutowało na kilku platformach w 2017 roku i tytuł zebrał oceny w okolicy 79-83%. Szachy mogą pochwalić się „w większości pozytywnymi” opiniami na Steam (76% na 1324 tekstów), ale warto zwrócić uwagę, że ostatnie recenzje są „mieszane” (62% na 24 teksty). W przyszłym tygodniu Epic Games zapewni swoim klientom Tunche.

Gracze na PC mogą również skorzystać z dodatkowej promocji – Sludge Life jest dostępne za darmo. Jest to ciekawa forma promocji związana z dzisiejszą zapowiedzią Sludge Life 2. Pierwsza część zebrała „przytłaczająco pozytywne” (95% na 599 recenzji) oceny na platformie Valve.

To jednak nie koniec, ponieważ wystartował także Free Play Days, który tym razem jest naprawdę rozbudowany, ponieważ gracze na Xboksach mogą przez weekend sprawdzać trzy gry:

  • Far Cry 5,
  • Bassmaster Fishing: 2022 Bassmaster Classic,
  • Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition.

Far Cry 5 to naprawdę dobra część uznanej serii, która ostatnio otrzymała wsparcie dla konsol aktualnej generacji, więc mając odpowiedni sprzęt poznacie przygodę w 60 klatkach na sekundę. Natomiast Marvel’s Midnight Suns to w moim odczuciu niedoceniona perełka z zeszłego roku i pozycję naprawdę warto ograć.

18 godzin potrzeba na ukończenie Far Cry 5, a 36 godzin na Marvel’s Midnight Suns, więc dobrze zaplanujcie wolny czas. Niektórzy mogą również sprawdzić Bassmaster Fishing: 2022 Bassmaster Classic.

Źródło: Xbox / Steam / Epic Games Store

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper