Horizon Forbidden West: Burning Shores na nowym zwiastunie. Znamy cenę nowej przygody

Gry
4428V
Horizon Forbidden West: Burning Shores
Wojciech Gruszczyk | 22.03.2023, 14:16

Fani serii Horizon, którzy złożą zamówienia przedpremierowe na Horizon Forbidden West: Burning Shores mogą liczyć na zestaw ekskluzywnych bonusów. Sony zaprezentowało zawartość na zwiastunie.

Za 28 dni odbędzie się premiera Horizon Forbidden West: Burning Shores i jest to pierwsze fabularne rozszerzenie do zeszłorocznej produkcji Guerrilla Games. Fani tym razem zawędrują do zrujnowanego Los Angeles, ale warto pamiętać, że przygoda będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5 – posiadacze gry na PS4 nie otrzymają możliwości zapoznania się z przygodą.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony właśnie uruchomiło zamówienia przedpremierowe na Horizon Forbidden West: Burning Shores i rozszerzenie zostało wycenione na 89 zł. Trzeba przyznać, że nie jest to duża cena biorąc pod uwagę, że gracze mają trafić do zupełnie nowej lokacji.

Japoński producent chce zachęcić fanów do składania zamówień przedpremierowych i właśnie ujawniono ekskluzywną zawartość – kupując przygodę przed premierą otrzymacie strój Szkwału i łuk wyborowy Szkwału.

Zdaniem Sony gracze spotkają „nowe maszyny” i poznają „frapującą nową fabułę”. 

„Na południe od ziem klanu Tenakthów, tysiąclecia erupcji wulkanicznych i gwałtownej aktywności sejsmicznej doprowadziły do podziału ruin Los Angeles na zdradliwy archipelag. Rozegraj kolejny rozdział Horizon Forbidden West™, w którym Aloy mierzy się z nowym, złowrogim zagrożeniem dla całej planety, które kryje się w tej niebezpiecznej, nieokiełznanej, dzikiej krainie”.

Horizon Forbidden West: Burning Shores

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Horizon Forbidden West: Burning Shores.

Źródło: PlayStation

Komentarze (211)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper