Shin Megami Tensei 5. Switch utraci exclusive według przecieków. SMT 3 Nocturne HD Remaster w Xbox Game Pass

Gry (plotka)
732V
SMT
Bartosz Dawidowski | 20.03, 12:03

Wieści o tym, że Shin Megami Tensei V może utracić ekskluzywny status na Switch przebijają się w newsach już od 2021 roku. Właśnie pojawiła się kolejna wskazówka, że wydanie tego znakomitego RPG-a na innych konsolkach jest bliskie.

Shin Megami Tensei 4 oraz Shin Megami Tensei 5 mogą zostać niedługo wprowadzone na XOne, XSX, PS4, PS5 i PC. W sieci pojawiły się zdjęcia materiałów promocyjnych takich tytułów z rozwiniętą listą platform.

To nie koniec ciekawych przecieków, o których donosi serwis Twisted Voxel, bo według wspomnianych fotografii Shine Megami tensei 3: Nocturne ma niedługo pojawić się na Xboksach i od razu wejść do biblioteki tytułów z Xbox Game Pass. Chodzi tu oczywiście o remaster, który od 2021 roku dostępny jest na PS4, Switch i PC.

Shin Megami Tensei 5 to wspaniały roleplay, zapewniający niezwykle mocne walki. Niestety gra cierpi też na pewne problemy techniczne na Switch. Wydanie gry na mocniejszych platformach byłoby więc szansą na zabawę bez bardzo wyraźnego popinu obiektów i innych niedogodności. Więcej o tej sprawie pisaliśmy tutaj.

Shine Megami

Źródło: https://twistedvoxel.com/shin-megami-tensei-4-5-pc-xbox-playstation-switch/

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper