Puchatek: Krew i Miód wśród największych porażek Rotten Tomatoes. Film z koszmarnymi ocenami

Filmy/seriale
2641V
Kubuś Puchatek horror - 0
Kajetan Węsierski | 19.03, 11:30

Od premiery "Puchatek: Krew i Miód" minęło już trochę czasu i... Cóż, na pewno nie można powiedzieć, że mieliśmy do czynienia z przełomem w kontekście gatunku horrorów. Co więcej, choć jeszcze jakiś czas temu mogliśmy czytać o potencjalnych planach na rozwój uniwersum - dziś wydaje się, że jest do tego naprawdę daleko. 

Okazuje się bowiem, że jedynym ratunkiem (choć i tak dość czarno to widzę) może być dla marki sprzedaż biletów, która przynajmniej zwróciłaby koszta produkcji. Pod względem ocen jest tragicznie i choć pojawiło się kilka bardziej przychylnych, to szeroki obraz jest taki, iż "Puchatek: Krew i Miód" jest obecnie wśród produkcji z najgorszymi ocenami na Rotten Tomatoes... 

Po wbiciu pięćdziesięciu zatwierdzonych ocen, film może być oficjalnie klasyfikowany na listach rzeczonego portalu wśród innych. A nie jest żadną tajemnicą, że jego 4% pozytywnych głosów nie plasuje go zbyt wysoko. Zdecydowanie bliżej mu do niechlubnych rekordów... I choć wśród zwykłych widzów wygląda to lepiej, to 50% jest zdecydowanie dalekie od czegoś oferującego zadowalającą jakość. Zdecydowanie nie tak to miało wyglądać.

Źródło: Comic Book

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper