Tron 3 powstaje w dobrym momencie? Twórca nie ma wątpliwości, że nadszedł odpowiedni czas

Filmy/seriale
782V
Tron: Legacy
Kajetan Węsierski | 19.03, 09:30

Pierwszy "Tron" zadebiutował ponad czterdzieści lat temu. Na kontynuacją przyszło nam czekać niemal trzy dekady, albowiem w 2010 roku pojawił się "Tron: Dziedzictwo". Ostatnio pojawia się natomiast sporo przesłanek na temat tego, że na kolejną odsłonę nie będziemy musieli czekać już tak długo. Wiele wskazuje na to, że dopełnienie trylogii będzie miało miejsce wcześniej, niż wielu się spodziewa. 

Takiego zdania są nawet twórcy. Jeden z producentów podzielił się niedawno aktualizacją na temat produkcji i powiedział tam coś, co zdecydowanie może napawać optymizmem. Wspomniał bowiem, iż obecnie jest naprawdę dobry czas na trzecią część. Minęło wystarczająco od poprzedniej, aby raz jeszcze wrzucić widzów do tego nietypowego świata

Nie mogę o tym zbyt wiele powiedzieć, ponieważ chcemy wszystko uporządkować i mieć pewność, że mamy film, który spełnia ambicje poprzednich odsłon. Robię to jednak z przyjemnością. I myślę, że idee, które podejmowaliśmy w "Tronie" oraz kierunek ich ewolucji, są bardziej aktualne niż kiedykolwiek. Więc wydaje się, że to właściwy moment [by wydać kontynuację - przyp. red.].

Cóż, miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie. Justin Springer przyznał w tym samym wywiadzie, że wszystko jest już (bądź dopiero) w procesie deweloperskim, ale zdecydowanie zmierza w dobrym kierunku. Pozostaje wierzyć, iż tak właśnie jest, a film, który ostatecznie dostaniemy, nie tylko sprosta poprzednim częścią, ale nawet je przerośnie! Jak się na to zapatrujecie? 

Źródło: Comic Book

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper