The Last of Us 2 dopiero w 2025 roku? Bella Ramsey zdradza, kiedy może pojawić się nowy sezon serialu

Filmy/seriale
702V
Bella Ramsey - The Last of Us
Kajetan Węsierski | 18.03, 13:30

"The Last of Us" to serial wywołujący masę sprzeczności i kontrowersji. Niemniej, ogólny odbiór jest bardzo dobry (o czym świadczą średnie ocen na wielu portalach związanych z popkulturą), a odnośnie do jakości adaptacji chyba nikt nie stwierdził, że jest beznadziejnie, jak miało to miejsce wcześniej przy wielu ekranizacjach gier wideo. Co więcej, wyniki oglądalności zdecydowanie mogą napawać optymizmem.

I to dzięki nim bardzo szybko pojawiła się informacja, że drugi sezon jest nie tylko kwestią rozważań, ale już czasu - oficjalnie potwierdzono, że do niego dojdzie. A choć pierwszy dobiegł już końca tydzień temu, to wciąż nie dostaliśmy choćby przybliżonej daty premiery od twórców. Na szczęście na ratunek przybyła Bella Ramsey, która bardzo zdradziła co nieco na temat tego, kiedy możemy spodziewać się debiutu kontynuacji przygód Ellie i Joela:

To potrwa chwilę. Myślę, że prawdopodobnie będziemy kręcić pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. Więc prawdopodobnie będzie to [premiera na HBO Max - przyp. red.] w okolicach końca 2024 i początku 2025 roku.

Oznacza to, że musimy uzbroić się w spore pokłady cierpliwości, choć biorąc pod uwagę, jakie sumy musi serial generować dla platformy, nie zdziwię się, jeśli w międzyczasie pojawi się przynajmniej jedna inna produkcja z tego uniwersum. Wiele wskazuje bowiem na to, że HBO znów - jak niegdyś w przypadku "Gry o Tron" trafiło na żyłę złota, która może przynieść im więcej, niż początkowo zakładali. Czekacie na drugi sezon?

Źródło: Games Radar

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper