Shaman King Flowers nadchodz! Kontynuacja kultowej serii na zwiastunie

Filmy/seriale
1283V
Shaman King Flowers
Kajetan Węsierski | 18.03, 09:30

"Król Szamanów" to seria, której zapewne nie trzeba szczególnie przedstawiać - zwłaszcza fanom anime w naszym kraju. Swego czasu emisja oryginalnej serii cieszyła się ogromną popularnością, która przełożyła się na świetny rozgłos na temat samej marki. Niedawno otrzymaliśmy oczywiście odświeżoną wersję, która od początku do końca podąża śladami pierwowzoru, jakim jest manga, ale... Nie została ona już tak ciepło przyjęta.

Niemniej, w zupełności wystarczyło to, aby zaplanować kontynuację! Tak jest, dobrze słyszycie! Dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, iż nadchodzi "Shaman King Flowers", które wcześniej ujęto w stosunkowo krótkim japońskim komiksie. O czym będzie sama seria? Cóż - tu sprawa wypada ciekawie, albowiem przedstawi ona losy kolejnego pokolenia. Troszkę jak zabieg ze stworzeniem "Boruto" po zakończeniu "Naruto".

 Na ten moment nie znamy zbyt wielu szczegółów - dostaliśmy jednak całkiem konkretny zwiastun, a także wstępną datę premiery. Zgodnie z informacjami, emisja serialu rozpocznie się już w styczniu 2024 roku, a więc przyjdzie nam poczekać mniej niż rok. Czy uda się powtórzyć sukces oryginału? Nie będzie łatwo, ale jeśli tylko twórcy odpowiednio podejdą do tematu, to dostaniemy smakowity kąsek dla wielbicieli Yoh i spółki!

Źródło: YouTube

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper