Atelier Ryza sprzedaje się naprawdę nieźle. Twórcy poinformowali o wynikach całej serii

Gry
632V
Aterlier Ryza 3
Kajetan Węsierski | 18.03, 08:30

Atelier Ryze to jedna z tych serii, które kierowane są do konkretnego grona oddanych odbiór, ale jednocześnie za każdym razem spełniają ich oczekiwania. Podobnie ma być z trzecią częścią, która została niedawno opóźniona i przesunięta na nadchodzący tydzień. Wielu fanów wiąże z nią ogromne nadzieje i liczy, że przełożenie daty premiery sprawi, iż całość będzie możliwie dobrze dopracowana i niczym nie rozczaruje.

Jesteśmy oczywiście obecnie w naprawdę gorącym okresie pod względem marketingowym, albowiem ostatnie dni zazwyczaj stoją pod znakiem intensywnego prezentowania projektu kolejnym osobom i zdobywania fanów. A co może lepiej przekonać, iż dowód na to, że seria trafia do wielu? Twórcy podzielili - za pośrednictwem Twittera - najnowszymi wynikami sprzedażowymi całej marki. I jest naprawdę dobrze!

Zgodnie ze wpisem, który znajdziecie poniżej, rozeszło się już 1,6 miliona sztuk na całym świecie! Oznacza to, że przez ostatnie dwa lata udało się opchnąć 600 tysięcy. Dobrze? Cóż, biorąc pod uwagę, że nie dostaliśmy w tym czasie noc nowego, całkiem nieźle. Wydaje się więc, że premiera nadchodzącej części napędzi wszystko jeszcze bardziej i nie powinno być problemu z przebiciem okrągłych dwóch milionów. Czekacie na kontynuację?

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper