Layers of Fear na 11-minutowej rozgrywce. Bloober Team pokazuje nową wersję gry

Gry
983V
Layers of Fear
Wojciech Gruszczyk | 17.03, 19:40

Layers of Fear trafiło na Unreal Engine 5 i Bloober Team przedstawiło szerokiej publice pierwsze ujęcia z nowego wydania. Gracze mogą sprawdzić, jak wygląda nowa wersja, która zaoferuje coś więcej niż zwykłe odświeżenie grafiki.

Layers of Fear to rozbudowane wydanie wcześniej przygotowanych historii. Gra Bloober Team oraz Anshar Studios łączy przygody z dwóch odsłon serii, a jednocześnie deweloperzy postanowili rozbudować rozgrywkę o wcześniej niedostępne wątki – TUTAJ znajdziecie nasze wstępne wrażenia z pozycji.

Studio pokazało gameplay i jest to pierwsza większa prezentacja Layers of Fear – gra została przeniesiona na Unreal Engine 5 i zaoferuje graczom „ostateczne wydanie” znanych opowieści. Tytuł wykorzystuje szereg nowych technologii takich jak Lumen, Ray Tracing, HDR, oświetlenie wolumetryczne i Niagara. Deweloperzy są przekonani, że zapewnią „grafikę tak realistyczną, jak to tylko możliwe”.

Gracze w przypadku nowego Layers of Fear nie mogą liczyć na rewolucję w rozgrywce, ponieważ autorzy ulepszyli znane doświadczenie. W grze pojawią się nowe mechaniki, jednak to nadal narracyjny horror, w którym najważniejsze jest samo doświadczenie i poznawanie opowieści.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper