Diablo 4 zachwyci rozgrywką na jednej kanapie? Przed startem bety Blizzard pokazuje gameplay w kooperacji

Gry
2293V
Diablo 4
Iza Łęcka | 17.03, 09:15

Już dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się pierwszy etap testów Diablo 4. Gracze składający zamówienia przedpremierowe wkroczą do mrocznego świata i będą mogli sprawdzić Prolog oraz 1 Akt historii, choć zawartość zostanie w pewnym stopniu ograniczona.

W trakcie testów śmiałkowie mogą zdobyć maksymalnie 25. poziom doświadczenia, lecz na szczęście deweloperzy nie zablokują kanapowej rozgrywki, dzięki której odbiorcy otrzymają możliwość przetestowania jednego z najbardziej obiecujących elementów Diablo 4. Pamiętajmy, że decydując się na lokalną kooperację tylko jeden z uczestników musi otrzymać dostęp do bety.

Na zaprezentowanym materiale zobaczycie, jak główny projektant gry Zaven Haroutunian oraz Bluddshed wspólnie spędzają czas, przedzierając się przez kolejne grupy wrogów w Kor Dragan Barracks. W trakcie rozgrywki ukazano kilka istotnych aspektów gry – Blizzard zdecydował się na dokładne podkreślenie, kto może podnieść przedmioty, dzięki czemu unikniemy kradzieży sprzętu. Jednocześnie jesteśmy w stanie komfortowo wskrzesić poległego partnera.

Diablo 4 jest tytułem niezwykle wyczekiwanym przez wielu graczy, a entuzjaści kanapowej kooperacji nie powinni zapominać o tej premierze. Ekipy Blizzarda udowodniły już wcześniej, że są w stanie zaoferować niezwykle miodną i przynoszącą sporo satysfakcji rozgrywkę, dlatego tylko czekamy na moment, aż będziemy mogli zatopić się w lochach.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo 4.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper