The Last of Us – kiedy premiera dodatkowego odcinka w Polsce? HBO Max Polska potwierdza datę

Filmy/seriale
3504V
The Last of Us
Iza Łęcka | 17.03, 07:40

Po finale 1. sezonu „The Last of Us” widzowie w Stanach Zjednoczonych mogli zobaczyć dodatkowy epizod koncentrujący się na wszelkich szczegółach prac na planie oraz przygotowaniach do produkcji. Długo musieliśmy czekać na jakiekolwiek informacje dotyczące debiutu w Polsce, lecz nasz rodzimy oddział HBO Max w końcu podzielił się dobrą nowiną.

„The Last of Us” spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem krytyków, nie jest jednak żadnym sekretem, że serial podzielił widzów i wielokrotnie wywołał spore emocje. Niektórzy odbiorcy liczyli na intensywniejszą akcję i więcej scen z zarażonymi, kolejni krytykują twórców za rozbudowanie fabuły o niepotrzebne wątki, choć nie brakuje wielu pozytywnych opinii na temat pracy całego zespołu aktorów i filmowców.

Właśnie dla tych ostatnich osób HBO opracowało „Na planie serialu The Last of Us”, czyli dodatkowy odcinek, który pozwoli sprawdzić, jak powstawała postapokaliptyczna produkcja. Dzięki specjalnemu materiałowi zobaczymy kulisy prac nad efektami specjalnymi, scenami kaskaderskimi, proces charakteryzacji Klikaczy, a także będziemy mogli usłyszeć aktorów wcielających się w głównych bohaterów.

Epizod zadebiutuje w poniedziałek 27 marca o godzinie 18:00:

„Od efektów specjalnych i scen kaskaderskich, aż do procesu charakteryzacji Klikaczy - zobacz, jak powstawał #TheLastOfUs.

Odcinek specjalny - "Na planie serialu The Last of Us" - ujrzy światło dzienne w poniedziałek, 27 marca o 18:00.

#HBO #HBOMax #TLoU”.

Zapowiada się nie lada gratka dla widzów, którzy chcą poznać najdrobniejsze detale „The Last of Us” i z niecierpliwością czekają na następny sezon – jak od dawna wiadomo, HBO zamówiło już następne odcinki, lecz nie otrzymaliśmy jeszcze nawet najdrobniejszych informacji o dalszej części projektu. Autorzy mają jeszcze czas, by ponownie wkroczyć na plan.

Źródło: HBO Max Polska

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper