Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2014 14:56
Bieganie po dachach, zabijanie z ukrycia i walka na morzu - nowy gameplay z Rogue
798V

Bieganie po dachach, zabijanie z ukrycia i walka na morzu - nowy gameplay z Rogue

Assassin’s Creed Rogue zapowiada się naprawdę smacznie. Wczoraj zobaczyliśmy nowy zwiastun, który wyjaśnił kilka fabularnych zagwozdek, a dzisiaj możemy zerknąć na świeży gameplay. Asasyn w przebraniu Templariusza będzie czarnym koniem listopada? 

Od wczorajszego materiału nie milkną w Sieci rozważania, czy Assassin’s Creed Rogue może przyćmić Assassin's Creed: Unity?

Na pewno nie pod względem oprawy graficznej oraz innowacji w samej rozgrywce (m.in. kooperacja), ale na pewno trzeba zauważyć, że Ubisoft Sofia przygotowuje tytuł z naprawdę ciekawą historią. To właśnie opowieść powinna skłonić wielu graczy do Assassin’s Creed Rogue.

Opowiedzenie przygody z tej drugiej strony pozwala twórcom wykorzystać wiele nowych elementów i zabawić się samą koncepcją głównego bohatera. 

Na zaprezentowanym wideo zobaczycie wiele różnorodnej rozgrywki – trochę biegania po dachach, zabijanie rywali z ukrycia, walka na morzu i wykorzystywanie różnorodnych zabawek.

13 listopada na rynku zadebiutują dwie przygody w uniwersum Asasynów - Assassin’s Creed Rogue na PlayStation 3 i Xboksa 360, a Assassin's Creed: Unity na PlayStation 4, Xboksa One i PC-tach. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/10/13/hunt-the-assassins-in-this-new-assassins-creed-rogue-gameplay/

Tagi: