Frankenstein od Guillermo Del Toro z gwiazdorską obsadą. Oscar Isaac i Andrew Garfield mają wystąpić w filmie

Filmy/seriale
714V
Frankenstein - Guillermo del Toro
Wojciech Gruszczyk | 15.03, 17:59

Guillermo Del Toro kolejny raz będzie współpracował z platformą Netflix. Twórca ma przygotować nową wersję „Frankensteina” i według przedstawionych informacji – w projekt zostanie zaangażowanych kilka gwiazd.

„Pinokio” Guillermo Del Toro otrzymał Oscara, więc Netflix najwidoczniej nie chce zrezygnować z docenionego twórcy. To właśnie twórca „Kształtu wody” ma napisać scenariusz i wyreżyserować aktorskiego „Frankensteina”.

Pierwsze informacje na temat projektu potwierdza Deadline zdaniem redakcji Andrew Garfield („Spider-Man”), Oscar Isaac („Moon Knight”) i Mia Goth („X”) mogą wystąpić w produkcji. Nadal odbywają się „wstępne rozmowy” z aktorami, by zagrali w filmie, ale według źródeł cała trójka jest gotowa, by wystąpić w projekcie.

Guillermo Del Toro ma od pewnego czasu pracować nad filmem. Autor podobno od zawsze chciał stworzyć film skupiony wokół kultowej historii. Aktualnie jednak nie wiadomo, w jaki sposób doceniony reżyser podejdzie do tematu – twórca może przykładowo postawić na współczesną wersję Frankensteina.

Według przecieków, Mia Goth ma wcielić się w ukochaną Doktora Frankensteina.

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, ale wstępne informacje są naprawdę interesujące, ponieważ Guillermo Del Toro przyzwyczaił szeroką publikę, że potrafi zaskoczyć swoimi historiami.

Źródło: Deadline

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper