CS:GO 2 to prawda! Pasha zdradza szczegóły: „To będzie nowa gra, nowy silnik, będą wślizgi”

Gry
11379V
CS GO 2 Pasha
Wojciech Gruszczyk | 14.03.2023, 16:56

Jarosław „pasha” Jarząbkowski w najbliższy weekend będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności na High League 6 i podczas jednego z wywiadów legenda polskiej sceny Counter-Strike'a potwierdził pracę nad CS: GO2. Testy nowej gry trwają.

Już na początku miesiąca informowaliśmy, że jeden ze znanych informatorów sceny CS:GO potwierdził plotki dotyczące nowej gry Valve. Produkcja nazwana Counter-Strike 2 ma znajdować się fazie testów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sytuację na ostatnim wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim skomentował Jarosław „pasha” Jarząbkowski, który ujawnił, że pozycja ma trafić na zupełnie nowy silnik i będzie to „zupełnie nowa gra”.

„To będzie nowa gra, nowy silnik, będą wślizgi, strzelanie w trakcie wślizgu. Myślę, że będzie można się kłaść, jak w COD-zie, PUBG. Słuchaj, to będzie bardzo dziwny Counter-Strike, CS jest grą skillową, ale wiesz jak to jest, w jednym update będzie można się kłaść, a w drugim to usuną, bo będzie to tak cringowe, że nikt w to nie będzie grał. Fajnie, bo będzie to szansa dla nowego pokolenia, nowych graczy, którzy mogą żyć z e-sportu”.

„Na pewno jak robi to Valve, to przeznaczy kolejną pulę nagród, tak by ludzie mogli zarabiać i trenować, by wciągnąć kolejnych gości do uzależnienia od Counter-Strike'a”.

Jarosław Jarząbkowski jest przekonany, że nowy CS znajdzie nowe grono odbiorców, ale fani nadal będą spędzać czas w CS:GO i CS 1.6:

„Nowy Counter-Strike znajdzie swoje grono odbiorców, większość będzie grała w Counter-Strike: Global Offensive, jeszcze inna będzie grała w Counter-Strike 1.6”.

Gdy Mateusz Kaniowski postanowił drążyć temat, to pasha dodał, że choć nie grał jeszcze w nowego CS-a, to najwidoczniej polski zawodnik mógłby bez problemu zapoznać się z tytułem:

„Nie grałem w nowego CS-a, nie dostałem klucza do beta testów, ale myślę, że gdybym się upomniał, to bym dostał. Chyba warto się upomnieć”.

Mateusz Kaniowski dopytał jeszcze, czy pasha posiada jakieś „insiderskie przecieki”, na co zawodnik odpowiedział:

„Nie mam żadnych, tylko że wślizgi będą ponoć. Powiem Ci tak, mogę teraz nawet napisać do kogoś, kto wiem, że gra w tę grę już i mogę wiedzieć dużo o tej grze”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper