Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2014 16:00
Twórcy LEGO Batman 3 przedstawiają nowych bohaterów - Kevin Smith osiągnął szczyt kariery
3211V

Twórcy LEGO Batman 3 przedstawiają nowych bohaterów - Kevin Smith osiągnął szczyt kariery

Studio Traveller's Tales w swojej flagowej marce od dawna stawia na ogromną różnorodność bohaterów. Nie inaczej będzie w trzeciej przygodzie Batmana i z tego powodu możemy dzisiaj poznać nowe postacie. Twórcy nie zadowolili się wyłącznie superbohaterami i dodali do gry znane osobistości. 

Deweloperzy w pewnym momencie pomyśleli, kogo mogą jeszcze dołączyć do zespołu? Z tego powodu w LEGO zainteresowani miłośnicy zagrają Zieloną Strzałą, któremu głos podkłada Stephen Amell.

Jednak to nie koniec ciekawych postaci, ponieważ w grze znajdą się również Kevin Smith (amerykański scenarzysta, reżyser oraz aktor) oraz Conan O'Brien (amerykański komik, scenarzysta telewizyjny), którzy w przypadku tej produkcji odegrają "rolę życia".

To dość ciekawy sposób na promocję tytułu i pewnie fani wspomnianych aktorów będą zadowoleni, jednak dla reszty świata to niepotrzebny dodatek. I tak Batman jest tylko jeden.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham zadebiutuje 14 listopada w wersji na PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vitę, Xboksa One, Xboksa 360, Nintendo Wii U, Nintendo 3DS-a oraz na komputery osobiste. 

Źródło: YouTube

Tagi: