Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 11.10.2014 14:09
Gra o Tron w wykonaniu Telltale. Studio daje pierwsze wskazówki
1277V

Gra o Tron w wykonaniu Telltale. Studio daje pierwsze wskazówki

Game of Thrones to projekt studia Telltale Games, o którym od ostatniej gali VGX było najciszej. Twórcy growej interpretacji The Walking Dead powoli wyprowadzają z cienia swoją "egranizację" Gry o Tron.

Dwa obrazki dotychczas wypłynęły od studia, na których widnieją oryginalne cytaty z dzieł George'a R. R. Martina. Pogrubieniem zostały na nim potraktowane słowa Ironwoods oraz Forrester.

Oznacza to prawdopodobnie, że głównymi bohaterami będą członkowie rodu Forresterów (ich herb widoczny jest na jednej z grafik), który nigdy jeszcze nie pojawił się w serialu, a w książkowej sadze Martina występuje... raz.

Ironwoods to z kolei bardzo stary las w północnym Westeros, znanego z twardych jak skała drzew spowitych gęstym mrokiem (fani uniwersum, poprawcie mnie, jeśli się mylę).

Jeżeli Telltale skupi się na wspomnianym rodzie, oznaczać to będzie, że akcja gry nie będzie powtórką z serialu. Telewizyjna Gra o Tron nie dobiegła jeszcze końca, może zatem dostaniemy jej prequel?

Premierowy odcinek pierwszego sezonu ma ukazać się jeszcze przed końcem tego roku. Sezon dopełnią kolejne cztery epizody, więc mamy do czynienia ze standardową formułą tego studia.

Źródło: http://www.telltalegames.com/gameofthrones/ oraz http://mashable.com/2014/10/09/telltale-game-of-thrones-forrester/

Tagi: Game of Thrones Telltale Games