PS4 z nowym firmware. Sony przygotowało nowe funkcje dla starszej konsoli

Gry
4455V
PlayStation 4
Iza Łęcka | 08.03, 12:05

Po aktualizacji PlayStation 5, która przyniosła wiele nowych funkcji i wyczekiwanych usprawnień, przyszedł czas na „starszego brata”. Nie musieliśmy czekać zbyt długo, by japońskie przedsiębiorstwo udostępniło pliki ulepszające działanie PS4. Sprawdźcie szczegóły.

Inżynierowie Sony nie zapominają o wsparciu starszych konsol PlayStation. Pod koniec lutego społeczność preferująca rozgrywkę na PS3 mogła liczyć na nowy firmware, który najpewniej koncentrował się na kwestiach bezpieczeństwa. Zgodnie z wcześniejszymi ogłoszeniami na serwerach została udostępniona aktualizacja obecnej generacji – korporacja przewidziała jeszcze jedną zmianę.

Sony opublikowało aktualizację do PlayStation 4 o sygnaturze 10.50, wprowadzającą kilka cennych zmian. Do najważniejszych z nich niewątpliwie należy kwestia autoryzowanych aplikacji, do których utrzymujemy dostęp poprzez zakładkę Ustawienia – we wskazanym dziale możemy dowolnie zarządzać programami. Jednocześnie producent informuje, że w trakcie korzystania z tego typu aplikacji wyrażamy zgodę na udostępnienie potrzebnych danych dotyczących naszego konta.

Na jakie nowości mogą jeszcze liczyć użytkownicy PS4? Znajomi, którzy korzystają właśnie z aplikacji PlayStation, będą widoczni na naszej liście jako dostępni, dodano nowe emoji oraz wprowadzono opcję rozpoznania, z jakiej platformy korzysta dany użytkownik w trakcie rozgrywki – udogodnienie oczywiście dotyczy tylko tytułów obsługujących tę funkcję.

Źródło: Twisted Voxel

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper