Lionel Messi otrzyma swoją animację. Sony zajmie się projektem

Filmy/seriale
784V
Leo Messi
Wojciech Gruszczyk | 06.03, 21:30

Najlepszy piłkarz Mistrzostw Świata w Katarze zamierza wykorzystać swoją popularność. Lionel Messi otrzyma swoją animację, za którą będzie odpowiadać Sony Music Entertainment. Opowieść ma trafić w gust dzieci i młodzieży.

W zeszłym roku Lionel Messi dorzucił do swojej gabloty medal Mistrzostw Świata i tym samym może oficjalnie powiedzieć, że zdobył wszystkie najważniejsze nagrody w piłce nożnej w historii. Dla wielu reprezentant Argentyny jest bezapelacyjnie najlepszym piłkarzem.

Redakcja Deadline potwierdza ciekawy projekt – Lionel Messi otrzyma własny serial animowany, w którym widzowie poznają młodego piłkarza. Fani będą mogli poznać historię młodego Argentyńczyka, który mierzy się z przeszkodami, by w ostateczności zdobywać kolejne nagrody.

„Od dziecka uwielbiałem seriale animowane, a moje dzieci są wielkimi fanami animowanych postaci. Możliwość uczestniczenia w projekcie animacyjnym sprawia, że jestem szczęśliwy, ponieważ spełnia to jedno z moich marzeń. Chciałbym podziękować Sony Music za przyłączenie się do tego projektu i mamy nadzieję, że rezultat spodoba się wszystkim, zwłaszcza dziewczynkom i chłopcom” - powiedział Messi.

Serial zostanie przygotowany w kilku językach, a na liście potwierdzonych lokalizacji jest angielska i hiszpańska wersja. Sony Music Entertainment jest tak naprawdę wytwórnią zajmującą się muzyką oraz podcastami, ale dział japońskiej korporacji stworzył również kilka filmów dokumentalnych.

Fernando Cabral z Sony Music Entertainment wspomniał, że ta „chwytająca za serce i budująca” seria będzie odpowiednia dla widzów w każdym wieku.

Źródło: Deadline

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper