Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2014 17:55
Nowe fragmenty z Resident Evil: Revelations 2 - gra będzie straszyć?
1073V

Nowe fragmenty z Resident Evil: Revelations 2 - gra będzie straszyć?

Listopadowy numer Game Informera będzie ozdobiony ładną okładką z Resident Evil: Revelations 2. Dziennikarze tego magazynu spotkali się z twórcami i mogli na własnej skórze przekonać się, czy nowa odsłona tej wielkiej serii będzie straszyć. Jesteście ciekawi ich wrażeń? Zerknijcie na nowe fragmenty prosto z gry. 

Na zaprezentowanym materiale Michiteru Okabe – producent Resident Evil: Revelations 2 – opowiada o pracach nad nową odsłoną tej znanej serii. Autor przedstawia koncepcję, a dodatkowo zdradza kilka szczegółów z gry.

W trakcie oglądania możecie zerknąć na nowe urywki z produkcji, ponieważ dziennikarze Game Informera mogli na własnej skórze sprawdzić nową przygodę o żywych trupach i postanowili nagrać swoje wrażenia.

Okabe kolejny raz powtarza, że tytuł ma wrócić do „starej szkoły Residenta” i zaprezentować nam mniej strzelania, a więcej strachu. Istotnym elementem całej historii będzie towarzyszka Claire Redfield, Moira Burton (córka Barry'ego Burtona z Resident Evil), która przez swoje traumatyczne wydarzenia z przeszłości nie będzie używać w grze ostrej amunicji.

Warto pamiętać, że tytuł zostanie wydane w wersji cyfrowej, a jednocześnie historię poznamy w odcinkach.  

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2014/10/08/video-preview-resident-evil-revelations-2.aspx

Tagi: Capcom gameinformer gameplay resident evil: revelations 2