Xiaomi za 192 tysiące zł vs. iPhone 14 Pro Max. Ciekawy test pokazuje koncepcyjny smartfon

Technologie
3177V
Xiaomi za 192 tysiące zł vs. iPhone 14 Pro Max
Wojciech Gruszczyk | 27.02, 20:34

Xiaomi przygotowało trzy egzemplarze specjalnej wersji Xiaomi 12S Ultra. Urządzenie zostało sprawdzone przez jednego z YouTuberów, który otrzymał możliwość zabawy smartfonem za 43 tysiące dolarów. Test pokazuje atuty i problemy sprzętu. 

Xiaomi 12S Ultra Concept został zaprezentowany w zeszłym roku i jak sama nazwa wskazuje jest to koncepcyjny smartfon, który miał tylko zaprezentować możliwości urządzenia z obiektywem Leica M. Korporacja nie zdecydowała się na pełną produkcję, ale nawet w tej sytuacji Mrwhosetheboss otrzymał możliwość zaprezentowania urządzenia.

YouTuber postanowił porównać Xiaomi 12S Ultra Concept z najnowszą propozycją Apple, ponieważ iPhone 14 Pro Max jest uważany za jeden z najlepszych smartfonów do przygotowywania zdjęć oraz filmów. 

Nie jest zaskoczeniem, że urządzenie Xiaomi w wielu momentach radzi sobie lepiej względem normalnego iPhone'a, jednak test pokazuje różnice w jakości materiałów przygotowywanych przez urządzenia.

Mrwhosetheboss podkreśla, że nie jest to tak naprawdę „uczciwy test”, ale film w ciekawy sposób pokazuje koncepcję Xiaomi. 

Źródło: Wccftech

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper