Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2014 13:57
Gry do oferty PS+ wybiera specjalny zespół i już niedługo PS4 otrzyma firmware 2.0
2063V

Gry do oferty PS+ wybiera specjalny zespół i już niedługo PS4 otrzyma firmware 2.0

Fred Dutton - przedstawiciel Sony - postanowił ostatnio wypowiedzieć się na temat wyboru gier do oferty PlayStation Plus oraz zapowiedział, że już niedługo PlayStation 4 otrzyma długo wyczekiwaną aktualizację.

Dutton wypowiedział się na blogu, że ofertę PlayStation Plsu wybiera światowy zespół, który stara się, aby w każdym miesiącu na rynku zadebiutowały ciekawe produkcje dla różnorodnych odbiorców.

"Mamy światowy zespół PlayStation Plus, który co miesiąc wybiera gry. Obawiam się, że nie mogę komentować, dlaczego wybierają poszczególne produkcje, jednak w każdym miesiącu starają się wybrać zróżnicowany line-up tytułów na trzy platformy."

Następnie przedstawiciel Sony wspomniał, że nie wszystkie gry odpowiadają wszystkim graczom, ale jest to normalne. Natomiast już niedługo – wkrótce! – PlayStation 4 otrzyma aktualizację 2.0.

"Nie mogę dzisiaj wypowiedzieć się na temat nowych funkcji, ale aktualizacje są wciąż przygotowywane. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, duża aktualizacja PlayStation 4 jest tuż za rogiem i będziemy Was o niej informować tak szybko jak to tylko możliwe."

Źródło: http://www.psu.com/news/24857/PS4-Firmware-20-is-just-around-the-corner

Tagi: playstation 4 playstation plus sony