Suicide Squad ze stałym połączeniem z serwerami. Season Pass, darmowe dodatki, kontynuacja Arkham i 60 fps

Gry
2243V
Suicide Squad: Kill the Justice League na nowym ujęciu z gry. Twórcy zapraszają na pokaz
Iza Łęcka | 24.02.2023, 10:22

W trakcie wczorajszego State of Play zaprezentowano ujęcia z Suicide Squad: Kill The Justice League podkręcające atmosferę oczekiwania na premierę. Jednocześnie studio odpowiedziało na kilka nurtujących kwestii, jakie mogą spotkać się z mieszanym odbiorem społeczności.

Rocksteady Studios opublikowało FAQ koncentrujący się na najważniejszych aspektach Suicide Squad: Kill The Justice League, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że jest to kolejna produkcja wymagająca stałego połączenia z serwerami. Podobne fatalne podejście twórców zaobserwowaliśmy ostatnio chociażby w przypadku Redfall.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy potwierdzili także Przepustkę Bitewną, która będzie zawierać „nowe stroje, emotki i inne przedmioty” dla postaci. Każdy Battle Pass otrzyma zarówno darmowe, jak i płatne poziomy, lecz wszystkie dodatkowe elementy będą związane z kosmetyczną personalizacją bohaterów.

Gra będzie rozwijana po debiucie – Suicide Squad: Kill The Justice League zostanie rozbudowane o fabularne misje oraz postacie, które będą dostępne za darmo. Zespół nie zrezygnował jednak z płatnych dodatków (przedmioty kosmetyczne), lecz w żaden sposób nie wpłyną one na rozgrywkę – w tytule nie pojawią się lootboxy.

Fani DC sięgną po komiks „Suicide Squad: Kill Arkham Asylum”, który jest oficjalnym prequelem produkcji.

Tytuł koncentrujący się na zmaganiach czterech szalonych protagonistów jest powiązany z uniwersum Arkham od Rocksteady Studios, a jego fabuła została umiejscowiona 5 lat po wydarzeniach z Batman: Arkham Knight, dlatego zaobserwujemy pewne nawiązania do wcześniejszej pozycji. Gracze mogą ukończyć przygodę jedną postacią, którą wybierzemy przed startem rozgrywki. Podkreślono, że ogranie całego produkcji w pojedynkę będzie jak najbardziej możliwe – jeśli zdecydujecie się na kooperację to tytuł oferuje cross-play.

Tara Strong (Harley Quinn), Bumper Robinson (Deadshot), Daniel Lapaine (Captain Boomerang) oraz Nuufolau Joel Seanoa (King Shark) użyczyli głosów głównym bohaterom. Suicide Squad: Kill The Justice League "celuje" w 60 klatek na sekundę na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i komputerach osobistych.

Źródło: Suicide Squad Game

Komentarze (144)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper