Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2014 18:27
The Crew jedzie do warsztatu - wyścigi Ubisoftu opóźnione
1033V

The Crew jedzie do warsztatu - wyścigi Ubisoftu opóźnione

Długie testy sprawiły, że deweloperzy The Crew postanowili zmienić datę premiery produkcji. Gra potrzebuje solidnej przebudowy, ale zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. 

Jeśli uczestniczyliście w testach The Crew, to mogliście zauważyć, że gra w wielu miejscach ma problemy. Jednak autorzy wciąż informowali nas o wczesnej wersji pozycji, więc mogliśmy oczekiwać zdecydowanej poprawy do dnia premiery.

Jak się okazuje, autorzy potrzebują więcej czasu – wyścigi Ubisoftu zadebiutują na rynku 2 grudnia na PlayStation 4, Xboksie One, Xboksie 360 oraz na komputerach osobistych. Dodatkowy czas ma sprawić, że twórcy dopracują wszystkie elementy dzieła. 

 Tak opóźnienie premiery skomentował dyrektor kreatywny – Julian Gerighty:

 „Otrzymaliśmy wiele cennych informacji z komputerowej oraz konsolowej bety. Teraz analizujemy wszystkie informacje zwrotne od graczy, dzięki czemu możemy zapewnić, że wykonamy bezproblemowy otwarty świat, który spełni wszystkie, wysokie oczekiwania.”

Przedstawiciel Ubisoftu zaznaczył, że już teraz gra została znacząco poprawiona – można całkowicie usunąć HUD, kolizje są realistyczniejsze, autorzy poprawili poziom trudności i zajęli się poprawieniem komunikacji głosowej.

Na zakończenie mamy dla Was dobrą wiadomość – tytuł otrzyma kolejną betę na konsolach, która wystartuje w listopadzie.

Źródło: http://blog.ubi.com/the-crew-release-date-december/

Tagi: