Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2014 15:27
Raidy w Destiny otrzymają matchmaking?
1082V

Raidy w Destiny otrzymają matchmaking?

Pamiętacie opowieści Bungie, że Raidy w Destiny są tak trudne, że mogą do nich podejść wyłącznie znajomi? Twórcy przyznają, że otrzymują informacje od graczy, którzy ukończyli Vault of Glass z nieznajomymi i w tej sytuacji rozważają wprowadzenie do gry matchmakingu. 

Aktualnie Raidów w Destiny mogą spróbować zorganizowane grupy znajomych, którzy są gotowe na kilka godzin soczystej rozgrywki. Twórcy przed premierą zapowiadali, że do tych specjalnych misji podejdą wyłącznie przyjaciele, ponieważ tylko w takiej sytuacji zadanie może zostać wykonane. Jednak miesiąc po premierze do Bungie docierają informacje, że z tym wyzwaniem radzą sobie zespoły nieznajomych.

„Raidy zostały stworzone dla stałych zespołów, które zobowiązały się do rozwiązania pełnej wybuchów zagadki. Większość uczestników Raidów przyznaje, że w Vault of Glass jedno słabe ogniwo oznaczałoby niepowodzenie. Otrzymaliśmy także inne historie – słyszymy o Strażnikach, którzy spotkali się dosłownie przed drzwiami prowadzącymi do Vault of Glass. Docierają do nas dziwne opowieści o nieznajomych, którzy chcieli tylko zobaczyć jak wygląda Raid i dotarli do samego końca”

Twórcy przyznają, że słyszą opinie graczy i już teraz prowadzą rozmowy dotyczące wprowadzenie matchmakingu w Destiny.

„Takie historie nas zaskakują, ale gracze zawsze nas zaskakują. Mogę powiedzieć, że na pewno widzimy Wasze opinie. Prowadzimy rozmowy dotyczące systemu tworzenia rozgrywek dla tych trudniejszych wyzwań w Destiny. To początek”

Jak myślicie – jest to dobry pomysł?

Źródło: http://www.vg247.com/2014/10/06/destiny-bungie-is-discussing-matchmaking-for-raids/

Tagi: Activision Bungie destiny