Psychonauts 2 z serią dokumentów. Double Fine przybliża powstawanie głośnego sequela

Gry
449V
Psychonauts
Kajetan Węsierski | 11.02.2023, 11:30

Psychonauts 2 to zdecydowanie jedna z ciekawszych produkcji ostatnich lat. Hit od Double Fine Productions, który ujrzał światło dzienne w wakacje 2021 roku, spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem i do dziś traktowany jest przez wielu jako sequel idealny. A warto nadmienić, że już pierwsza część dla wielu osób była czymś w rodzaju obiektu kultu. Niełatwo było więc dostarczyć, coś co sprosta oczekiwaniom tłumów, a jednak się udało!

Choćby z tego względu sam etap tworzenia musiał być okresem bardzo ciekawym. W takich przypadkach walka toczy się na wielu polach - trzeba mierzyć z czasem, oczekiwaniami, problemami natury technicznej i często wewnętrznymi problemami. W pewnym sensie deweloperzy postanowili się tym z nami podzielić i wypuścili na YouTube 34-odcinkową serią PsychOdyssey - cykl filmów opowiadających o powstawaniu Psychonauts 2.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wszystkie epizody dostępne są na oficjalnym kanale studia, a ja poniżej podrzucam odnośnik do zwiastuna (który jest także odnośnikiem do całej playlisty). Choć nie obejrzałem jeszcze całości, to już w pierwszym kilku odcinkach są momenty, gdzie można się poczuć, jakby miało się do czynienia z całkiem nieźle zrealizowanym serialem dokumentalnym. Zdecydowanie polecam, a dla fanów serii jest to pozycja niemal obowiązkowa!

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper