Hogwarts Legacy z gigantycznym zainteresowaniem na Twitchu. Gracze śmieją się z „wielkiego bojkotu”

Gry
6029V
Hogwarts Legacy bohater z różdżką
Wojciech Gruszczyk | 07.02, 20:01

Od kilku tygodni pojawiają się kolejne informacje na temat „wielkiego bojkotu Hogwarts Legacy”, ale jednocześnie stale informowaliśmy o znakomitych wynikach produkcji w przedsprzedaży. Nie znamy jeszcze rezultatów gry, ale start na Twitchu potwierdza wielkie zainteresowanie przygodą.

Od lat czekaliśmy na Hogwarts Legacy, ale pierwsze opinie na temat pozycji są bardzo pozytywne – produkcja to wielka przyjemność dla fanów uniwersum. Bardzo długo czekaliśmy na ten dzień, ale od nocy z pozycją zapoznają się konsolowcy, a o 19:00 ruszyła premiera na komputerach osobistych.

Na oficjalne dane Hogwarts Legacy musimy zaczekać do oficjalnych wiadomości od Warner Bros. Discovery, ale najwidoczniej wydawca nie może narzekać, ponieważ już dzisiaj (wstępny dostęp dla zamówień przedpremierowych) w produkcję gra wielu graczy, a ponad 1 mln zainteresowanych ogląda tytuł na Twitchu.

„Dziedzictwo Hogwartu właśnie osiągnęło 1 MILION równoczesnych widzów na żywo na Twitchu”.

Tuż po godzinie 19:00 na Twitchu Hogwarts Legacy osiągnęło pierwszy mln widzów, a teraz produkcja poprawiła wynik i ponad 1,2 mln zainteresowanych obserwuje, jak młodzi adepci magii uczą się pierwszych zaklęć.

Nie brakuje opinii, że gigantyczny wynik Hogwarts Legacy na platformie Twitch potwierdza tylko jedno „wielki bojkot” nie przyniósł większych rezultatów, ponieważ gracze bardzo chętnie zapoznają się z przygodą czarodziejów.

„Bojkotujący oglądają transmisje?”.

„Klasyczny gamingowy bojkot w najlepszym wydaniu”

„Bojkotujcie grę mówili”.

„Nigdy nie widziałem, żeby bojkot zakończył się tak wielkim fiaskiem”.

„Pokemon, The Last of Us Part II, a teraz Hogwarts Legacy. Czy bojkot gier wideo kiedykolwiek zadziałał?”

„Do wszystkich bojkotujących”

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: Twitch/Twitter

Komentarze (172)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper