PS Plus na luty już dostępne. Gracze mogą pobrać 4 gry

Gry
5247V
PS Plus Premium i PS Plus Extra
Wojciech Gruszczyk | 07.02, 17:31

Sony zaprasza graczy na pobieranie pierwszych czterech produkcji z oferty PlayStation Plus na luty. Na dobry początek po gry mogą sięgnąć wszyscy klienci, którzy opłacają abonament japońskiej korporacji.

Producent PlayStation w zeszłym tygodniu przedstawił gry z PS Plus Essential, a już teraz zainteresowani mogą pobrać zestaw składający się z czterech produkcji. Lista jest tym razem dość rozbudowana, ponieważ zazwyczaj klienci podstawowej wersji PlayStation Plus mogli liczyć na maksymalnie trzy pozycje.

PS Plus Essential – luty 2023

Sony zaprasza graczy do sprawdzenia dodatku do Destiny, co nie jest dużym zaskoczeniem biorąc pod uwagę, że nadciąga kolejne rozszerzenie. Japończycy chętnie właśnie w taki sposób zachęcają do nowych przygód – w zeszłym miesiącu gracze mogli pobrać Star Wars Jedi: Upadły zakon, a jak wiadomo już wkrótce zadebiutuje kontynuacja.

Na nową część serii Mafia będziemy musieli jeszcze sporo zaczekać, ale na pewno warto sprawdzić ten remake, który w bardzo dobry sposób zaprezentował kultową przygodę.

OlliOlli World zebrało bardzo dobre oceny (84-87% średnia), a Evil Dead The Game w ciekawy sposób rozbudowuje znane uniwersum – jak wiadomo „Evil Dead Rise” trafi na duże ekrany pod koniec kwietnia.

PS Plus Essential – luty 2023

Źródło: PlayStation

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper