Scars Above bez tajemnic. Zwiastun z rozgrywką pokazuje najważniejsze elementy gry

Gry
698V
Scars Above
Wojciech Gruszczyk | 07.02, 17:06

Za mniej niż trzy tygodnie odbędzie się premiera Scars Above, więc PLAION właśnie opublikował rozbudowany zwiastun gry. Tytuł może okazać się ciekawą propozycją ostatnich dni miesiąca, ponieważ serbskie studio Mad Head Games zaprowadzi graczy do ciekawego świata.

Scars Above został umiejscowiony w ciekawych okolicznościach – na orbicie naszej planety pojawiła się enigmatyczna struktura obcych nazwana „Metahedron”. Ludzie chcą poznać tajemnice tej zagadki i tworzą zespół Sentient Contact Assessment and Response (SCAR), który wyrusza na obiekt.

Naukowcy i inżynierowie trafiają na Metahedron, ale okazuje się, że budynek przenosi grupę na oddaloną od Ziemi planetę, a gracze wcielając się w dr Kate Ward muszą poradzić sobie w tych trudnych okolicznościach.

Najnowszy zwiastun Scars Above pokazuje najważniejsze elementy gry – walkę, eksplorację oraz badania. Kate nie może zajmować się wyłącznie doświadczaniem nowego świata, ponieważ na miejscu przedstawicielka Sentient Contact Assessment and Response zmierzy się z różnymi bestiami.

Kate Ward może wykorzystywać wszystkie napotkane stworzenia oraz surowce, by tworzyć nowe bronie czy też inne narzędzia, by móc lepiej reagować w tych niecodziennych okolicznościach.

Źródło: Informacja prasowa - PLAION Polska

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper