Xbox dorobił się pięknego kontrolera. Microsoft ujawnił pad w wersji Stellar Shift

Gry
3505V
Xbox Stellar Shift
Wojciech Gruszczyk | 07.02, 16:24

Amerykański gigant właśnie potwierdził plotki. Już dzisiaj gracze mogą kupić kolejny kontroler – sprzęt w specjalnej wersji Stellar Shift może okazać się dobrą opcją dla wiernych fanów Microsoftu.

W zeszłym tygodniu pojawiły się plotki, według których Microsoft planuje przygotować jeszcze jeden kontroler. Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie informacji, ponieważ Stellar Shift właśnie wylądował na rynku.

Specjalna wersja sprzętu zawiera unikatowe gumowane uchwyty z purpurowymi wzorami, teksturę na bumperach i triggerach oraz tylnej obudowie, a także hybrydowy d-pad... w zasadzie to standard w przypadku najnowszych urządzeń Microsoftu. 

Xbox Stellar Shift został wyceniony na 309 zł, ale w niektórych sklepach możemy znaleźć kontroler za 289 zł. Nie możemy w tym wypadku mówić o wielkich zmianach względem klasycznego pada sprzedawanego przez Microsoft, ale na pewno w tym wypadku warto zwrócić uwagę na kolorystykę. 

Stellar Shift wygląda pięknie i powinien w miły sposób ozdobić kolekcje graczy, którzy chętnie sięgają po następne urządzenia producenta Xboksów.

title

title

title

title

Źródło: Xbox

Komentarze (125)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper