Nintendo Direct zapowiedziany! Japończycy szykują graczy na wielkie wydarzenie

Gry
2522V
Nintendo Switch - Nintendo Direct
Wojciech Gruszczyk | 07.02, 15:03

Nintendo właśnie potwierdziło znakomitą wiadomość dla wszystkich fanów hybrydowej platformy. Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się duży Nintendo Direct, który przyniesie masę informacji o nowych grach zmierzających na Nintendo Switcha.

Informatorzy od kilku dni wspominali o wydarzeniu, a właśnie otrzymaliśmy zapowiedź – już jutro o godzinie 23:00 odbędzie się duży Nintendo Direct. Nie będzie to szybki pokaz skupiony na kilku pozycjach, ponieważ Japończycy zapowiedzieli 40-minutową imprezę.

Nintendo na wydarzeniu skupi się na produkcjach, które w głównej mierze zadebiutują na Nintendo Switchu w pierwszej połowie 2023 roku, więc możemy nawet oczekiwać kilku niespodzianek na ostatnie miesiące roku.

Nintendo Direct nie jest dużym zaskoczeniem, ponieważ Japończycy systematycznie na początku roku organizują większą imprezę, która potwierdza plany Nintendo na następne miesiące.

Pewniakiem wydaje się The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ale czy zobaczymy Metroid Prime 4 lub Metroid Prime Remake, a może nawet zadebiutuje Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp? Wielu graczy czeka także na informacje na temat Pikmin 4.

Źródło: NintendoEurope

Komentarze (89)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper