Keanu Reeves nie spełni swojego marzenia? Constantine 2 miał zostać anulowany, a film był oznaką „desperacji”

Filmy/seriale
6047V
Constantine
Wojciech Gruszczyk | 07.02, 16:52

Po latach oczekiwania, Warner Bros. zapowiedziało „Constantine 2”, ale bardzo możliwe, że produkcja nie trafi na wielki ekran. Według najnowszego raportu – projekt został anulowany, a jego zapowiedź była nie do końca przemyślanym działaniem.

We wrześniu ubiegłego roku oficjalnie zapowiedziano „Constantine 2”, a reżyser nawet wspominał o chęci stworzenia krwawego widowiska, ponieważ film miałby otrzymać kategorię R. Keanu Reeves nie ukrywał, że od lat chciał stworzyć kontynuację historii. 

Jak jednak wiadomo DC przeszło w ostatnich miesiącach spore zmiany, a między innymi James Gunn ujawnił pierwszy „rozdział” nowego DC i na liście produkcji nie znajduje się „Constantine 2”. 

Sytuację zbadał KC Walsh, jeden z branżowych insiderów, który w odpowiedzi na inną wiadomość wspomniał krótko: „Constantine 2 nie powstanie”.

Jego zdaniem zapowiedź filmu była „desperackim” ruchem Warner Bros. Discovery, które nie posiadało zapowiedzianych filmów na kolejne lata, więc sięgnięto po oczekiwaną od lat kontynuację.

Od tego czasu korporacja anulowała trzy seriale („Doom Patrol”, „Titans” i „Pennyworth”), wcześniej nie zdecydowała się na wydanie „Batgirl”, a nawet zrezygnowano z wielkich planów, by Henry Cavill wrócił do DC i ponownie wcielił się w Supermana. 

Na oficjalną wiadomość musimy jeszcze zaczekać, ale „Constantine 2” może nie powstać.

Źródło: thedirect

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper