Xbox Game Pass wkrótce otrzyma 5 nowych gier. Na liście premier polska perełka

Gry
8481V
Xbox Game Pass logo
Wojciech Gruszczyk | 06.02, 19:33

Katalog Xbox Game Pass w następnych miesiącach 2023 roku zostanie rozbudowany o kolejne pięć produkcji i większość pozycji zadebiutuje w ramach abonamentu. Gracze mogą liczyć na kilka ciekawych tytułów.

Już wcześniej informowaliśmy o debiucie pełnej wersji Everspace 2 w ramach PC Game Pass i możemy śmiało podejrzewać, że latem kosmiczny shooter wyląduje na Xboksach Series X|S za sprawą Xbox Game Pass.

To jednak dopiero początek, ponieważ 27 kwietnia zadebiutuje The Last Case of Benedict Fox – polski tytuł od wielu miesięcy jest promowany przez Microsoft i również ten tytuł od premiery będzie dostępny w abonamencie.

Microsoft potwierdził również, że 6 lipca biblioteka zostanie rozbudowana o Sword and Fairy 7 i choć w tym wypadku nie możemy mówić o nowości, to pewnie część graczy chętnie sprawdzi RPG akcji. Tytuł zbiera „w większości pozytywne” (71%) recenzje na Steam.

Wiosną 2023 roku (od 20 marca do 21 czerwca) Microsoft zaoferuje graczom również Lightyear Frontier oraz Planet of Lana – pierwsza pozycja to przygodówka z elementami budowania farmy, a druga to dwuwymiarowa platformówka.

Źródło: PureXbox

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper