Resident Evil 4 Remake na rozgrywce. Gameplay pokazuje nowego przeciwnika

Gry
2575V
Resident Evil 4 Remake
Wojciech Gruszczyk | 03.02, 13:56

Capcom postanowił rozbudować Resident Evil 4 Remake i w produkcji pojawią się nawet nowi przeciwnicy. Zaprezentowany gameplay pokazuje bestie, która nie była dostępna w oryginale, a jej design może zaskoczyć. 

Japończycy przygotowali pełny remake Resident Evil 4, który otrzymał nie tylko całkowicie odświeżoną grafikę. Studio w ostatnich dniach potwierdziło sporo konkretów, a teraz otrzymaliśmy prezentację pierwszego przeciwnika, z którym nie mogliśmy się zmierzyć w oryginale.

The Brute to umięśniony wieśniak, który do walki wykorzystuje duży młot kowalski i nosi maskę stworzoną z głowy krowy. Hirofumi Nakaoka (dyrektor artystyczny) rozmawiając z Game Informerem wspomniał, że postać została dodana już pod sam koniec rozwoju gry, gdy tak naprawdę całe odświeżenie było gotowe, a podczas testowej rozgrywki deweloperzy pomyśleli, że w pewnym momencie chcą, by gracze zmierzyli się z silniejszym wrogiem.

Deweloper wytłumaczył, że jego zespół nie chciał „tylko dodać do gry nowego przeciwnika”, a gracze najwidoczniej doświadczą odpowiedniego wprowadzenia The Brute do rozgrywki. Design postaci jest związany z chęcią dodania „motywu religijnego”, który jest inspirowany Los Iluminados. 

Na filmie zobaczycie kilka nowych ujęć z Resident Evil 4 Remake.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Resident Evil 4 (Remake).

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (91)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper